Misija

X6.LV ir augstākās kvalitātes domēnu brokeri, kas palīdz pasaules augstākā līmeņa domēnu (gTLD’s)pārdošanā un iegādē. Mēs specializējamies . LV premium domēnu tirdzniecībā.

X6.LV  mērķis ir nodrošināt raitu un efektīvu darījumu veikšanu, pievēršot vislielāko uzmanību Jūsu domēna vajadzībām.
Tā kā internets mūsdienās ir ļoti svarīgs, eksistē tāds termins kā ONLIFE – dzīve tīmeklī – tad, iegādājoties papildu domēna vārdu, uzņēmums var izmainīt savu pozicionējumu globālajā tīmeklī. Jūsu domēna nosaukums ir visnozīmīgākais mārketinga līdzeklis, kas Jums ir interneta plašumos.

Premium domēna vērtība:

– atļaus klientiem vieglāk atrast Jūs tiešsaistē,
– tas ļaus Jums iegūt tūlītēju piekļuvi jauniem klientiem,
– palielinās zīmola atpazīstamību, 
– uzlabos zīmola konvertāciju naudas plūsmā,
– parādīs konkurentiem kurš ieņem nozarē vadošo lomu.

Iegāde

X6.LV mums ir nelokāma pārliecība, ka Web navigācijas pamatfaktors ir premium domēnu nosaukumi, un tas arī turpmāk būs Jūsu svarīgākais veids, kā iegūt veiksmīgu klātbūtni internetā un attīstīt ienesīgu biznesu. Atrast pareizo nosaukumu par pareizo cenu var būt sarežģīti, tāpēc ļaujiet X6.LV palīdzēt iegūt Jūsu uzņēmumam ideālu domēna vārdu.

Pārdošana

Domēni.lv mēs varam jums palīdzēt pārdot Jūsu augstāko (- os) domēna (-u) nosaukumu (- us). Izmantojot mūsu plašo kontaktu tīklu un plašās zināšanas par nozari, varam nodrošināt, ka mēs pārmeklēsim tirgu, lai atrastu labāko pircēju un Jūsu vārdā veiktu sarunas par labāko darījumu Jūsu domēnam.

Novērtējums

X6.LV mēs  piedāvājam godīgus, reālistiskus Jūsu domēna vārda novērtējumus.

X6.LV