Domēni,  Domēnu blogs,  Domēnu cenu rekordi,  Domēnu tirgus apskats,  Premium domēni

Domēnu pārdošanas apjomi palielinās ne tikai latvisko domēnu segmentā Latvijā, bet arī jauno premium domēnu segmentā pasaulē – kompānijas RADIX dati

Jau ziņojām par īstu ažiotāžu latvisko domēnu vārdu segmentā – skatīt šeit: https://x6.lv/2021/08/05/latvisko-domenu-vardu-segmenta-valda-ista-aziotaza-un-tiem-kas-nezinaja-ja-domeniem-ir-ari-garumzimes-un-mikstinajuma-zimes/ Bet kā ziņo domēnu reģistrators RADIX, palielinās arī darījumu apjoms jauno premium domēnu reģistrācijas segmentā. Radix tikko publicējis savu pusgada pārskatu par šīm kategorijām, aptverot 2021. gada 1. pusi (. pdf fails), un tas uzrāda augstāko prēmiju domēnu ieņēmumu kopsummu, ko tie līdz šim ir iegrāmatojuši savās lielajās domēnu ienākumu grāmatās vienā pusgadā. Kompānija RADIX apkalpo tādas domēnu vārdu reģistratūras kā .tech, .store, .online, .space, .fun, .site, .host, .website, .press, .uno.

Nedaudz mazāk par $1.24 miljoniem tika saņemti no jaunajām premium domēnu reģistrācijām ( diagramma parāda, cik daudz ieņēmumu veidoja katra no Radix 10 TLD domēnu reģistratūrām). Šis skaitlis bija vēl lielāks par premium domēnu atjaunošanu, kas bija $1.67 miljoni, bet kopā Radix ienākumi pusgadā sastāda $2.91 miljonus. Kopējie ieņēmumi iepriekšējā pusgadā bija aptuveni $2 miljoni. Šie skaitļi atspoguļo jaunu premium domēnu reģistrācijas ieņēmumu pieaugumu par 43% pret iepriekšējo pusgadu (2H-2020) un premium domēnu atjaunošanas ienākumu pieaugumu par 47% pret to pašu periodu.

Atceramies – premium domēni ir vislikvīdākie domēnu tirgū – ja ko pirkt, tad tikai premium!

Publicējam savā portālā RADIX atskaiti.

Jūsu X6.LV