Domēni

Mēs saviem klientiem piedāvājam premium domēnus, kuri kotējas gan globālajā, gan vietējā tirgū. Mūsu specializācija ir divsimbolu ( burts+cipars ) domēni, kuri ir reti, viegli iegaumējami un prestiži.  Latviešu domēnu reģistratūrā eksistē tikai 234 šādi domēni ( atmetot ciparu nulle, kuru iespējams sajaukt ar burtu O ).

Šādiem domēniem ir liela asociatīvā vērtība – piemēram mūsu domēns X6.LV asociējas ar automašīnu BMW X6 un Google meklētājā ir ar lielu meklēšanas intensitāti. Tie ir ļoti viegli iegaumējami – piemēram F3.LV, kas cilvēkiem bieži asociējas ar Formulu F3, ātrumu. Visiem šiem domēniem .com reģistratūrā ir liela vērtība un parasti pasaulē ir reģistrēti līdzīgi 18-25 šādi domēni dažādās augstākā līmeņa domēnu reģistratūrās ( .com, .net, .org utt. ), kas palielina to vērtību.

Atceramies ka .lv reģistratūra pasaules tirgū asociējas ar Las Vegasu un kotējas augstu. Ar divsimbolu domēniem ir kā ar automašīnu speciālajām numura zīmēm vai nekustamo īpašumu – paejot laikam tās kļūst tikai vērtīgākas un no tām tik viegli un no brīvas gribas neviens nešķiras. Foto pie domēna vārda ir ilustratīva nozīme domēna vārda asociatīvai uztverei.

Latvijas reģistratūrā eksistē tikai 26 laimīgā skaitļa “8” ( Āzijas valstis ) un “7” ( Eiropa, Ziemeļamerika ) divsimbolu domēni, kuri sākas ar šiem skaitļiem. Šie ir domēni, kuri domāti  veiksmīgiem biznesa cilvēkiem! 

X6.LV

Showing 1–9 of 105 results