Blogs,  Domēna vārdi,  Domēni,  Domēnu blogs,  Domēnu cenu rekordi,  Domēnu tirgus apskats,  kas ir domēns?,  Premium domēni

Domēns NFT.com pārdots par $ 2 000 000

Kā ziņo nenogurstošais domēnu darījumu analītiķis Džordžs Kirikos noticis viens no 2021.gada megadarījumiem domēnu tirgū – par $ 2 000 000 pārdots domēna vārds NFT.com. Šo ziņu dzirdot jebkuram var rasties dabīgs jautājums – kas pie joda ir NFT? Šeit atbilde jāmeklē kriptovalūtu pasaulē, kur reizi divos gados ar apskaužamu regularitāti parādās kāds jauns hits. Šobrīd tie ir NFT – Neaizvietojamie tokeni (Non-fungible token). NFT ir datu vienība, kas tiek glabāta digitālajā virsgrāmatā, saukta par blokķēdi, kas apliecina, ka digitālais aktīvs ir unikāls un tāpēc nav savstarpēji aizstājams. NFT var izmantot, lai attēlotu tādus objektus kā fotoattēli, video, audio un cita veida digitālos failus. Šobrīd dārgākā NFT kolekcija ir pārdota Sothebys izsolē gandrīz par 70 miljoniem USD un to izdarījis digitālais mākslinieks Maikls Vinkelmans ( profesionāļu aprindās dēvēts par Beeple ).

Ar Beeple daiļradi var iepazīties šeit:

Šobrīd eksistē arī blokķēdes domēni, kuri gan ir nenormāli dārgi un prasa primitīvas prasmes darbā ar kriptovalūtām. Kompānija Unstoppable Domains, kas tirgū piedāvā blokķēdes domēnus ievietojusi savā twitter lapā interesantu memu:

Tas gan diez vai atbilst patiesībai, jo kriptovalūtas lielākajā savā daļā ir superbezjēdzīgs pasākums, kas naudu pārvērš rotaļlietā pieaugušo “pusaudžu” rokās. Bet protams katram savas izklaides.

Ja tomēr gribat iegādāties blokķēdes domēnus, mazliet pabalstot mūs, tad mūsu affiliate saite ir: https://unstoppabledomains.com/r/f23857b6dcc5402

Jūsu Domēni.lv